Okřídlená hlava andílka
dřevo, řezané, zlacené a pestře polychromované, střední Evropa, 1. pol. 18. století, 16 x 22 cm, poškozená polychromie (Zí)
Prohlášeno za kulturní památku
23.05.2015 - 15:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Okřídlená hlava andílka
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |